Jeden zabieg i problem nietrzymania moczu rozwiązany

Jeden zabieg i problem nietrzymania moczu rozwiązany
Dainis Graveris z Unsplash

Wiek, przebyte choroby, ciąża – to wszystko odciska piętno na kobiecym ciele. Miejsca intymne są szczególnie narażone na czynniki zewnętrzne i bardziej niż każdy inny narząd wymagają szczególnej troski i pielęgnacji. Ciało zmienia się z każdym rokiem, a ważne momenty w życiu kobiety odznaczają się na nim. Ciąża jest jednym z nich, bo to w jej czasie w organizmie kobiety dochodzi do rewolucji i zmian, które nie zawsze udaje się cofnąć tradycyjnymi metodami. Nowoczesna medycyna estetyczna ma jednak na nie sposób! Zabieg MonaLisa Touch pomaga walczyć z najpoważniejszymi kompleksami kobiet po urodzeniu dziecka.

Jedno rozwiązanie problemu z nietrzymaniem moczu

Nietrzymanie moczu to poważny problem, który dotyka coraz większą grupę kobiet. Problem nietrzymania moczu u kobiet po ciąży, to przypadłość, o której mówi się coraz więcej i przestaje w końcu być tematem tabu. W czasie ciąży, jak i po jej zakończeniu narządy płciowe kobiety zostają wystawione na próbę, a im większe dziecko kobieta urodzi, tym więcej czasu potrzebują na regenerację. Nie ze wszystkimi problemami matka natura poradzi sobie sama, nie wszystkie skutki uboczne usunie dieta i ćwiczenia – czasem warto zaufać specjalistom, tym bardziej, że nowoczesna ginekologia estetyczna działa na wielu obszarach, by jak najlepiej trafiać w potrzeby pacjentek.

Laserowe leczenie nietrzymania moczu podczas zabiegu MonaLisa Touch (http://skinclinic.pl/ginekologia-estetyczna/leczenie-nietrzymania-moczu-ntm/) jest nieinwazyjne, bezbolesne i nie powoduje uczucia dyskomfortu. Polega na wprowadzeniu do pochwy lasera, który ma za zadanie zregenerować jej uszkodzone ścianki. Dzieje się tak pod wpływem wysyłanej wiązki laserowej, która dociera pod skórę, aż do włókien kolagenowych i właśnie na tym poziomie zaczyna ich odbudowę. Skrócone włókna kolagenowe wpływają na elastyczność ścianek pochwy, a tym samym ich napięcie i kurczliwość – słowem powodują, że leczenie nietrzymania moczu u kobiet po ciąży jest proste i szybkie. Podczas zaledwie 10-minutowego zabiegu kobieta pozbywa się kompleksów, z którymi walczyła od miesięcy, a czasami nawet przez lata.

Odkryj radość życia na nowo

Po ciąży nietrzymanie moczu nie jest jedynym problemem kobiet, z którym poradzi sobie laser Mona Lisa Touch. Często po urodzeniu dziecka narządy płciowe zmieniają nie tylko swój dotychczasowy wygląd, ale także inaczej zachowują się podczas zbliżeń z partnerem. Często problemem kobiet jest swędzenie w intymnych miejscach i suchość pochwy. Także z tymi problemami poradzi sobie laser MonaLisa Touch, bo jego kolejną zaletą jest plastyka pochwy. Podczas zabiegu pochwa odzyska nie tylko młodzieńczy wygląd, ale dzięki stymulacji produkcji kolagenu i ogólnej regeneracji stanie się także lepiej nawilżona, co z pewnością odczujesz podczas pierwszego zbliżenia z partnerem, po wykonanym zabiegu. A może to nastąpić szybko, bo pacjentka nie wymaga okresu rekonwalescencji i niemal natychmiast jest gotowa powrócić do codziennych zajęć i życiowych przyjemności.

Bądź szczęśliwa z własnym ciałem!

Plastyka miejsc intymnych pozwala kobietom nie tylko normalnie funkcjonować, ale w wielu przypadkach poprawia także ich samopoczucie i samoocenę. Dzięki nowoczesnym metodom pacjentki mogą pochwalić się polepszeniem jakości życia codziennego oraz seksualnego. Kobiety dotychczas nieśmiałe, niepewne swojej kobiecości odważniej zachowują się podczas kontaktów z partnerem – nie unikają zbliżeń, a w wielu przypadkach nawet same je inicjują! Aby rozwiązać swoje intymne problemy i poprawić komfort życia seksualnego warto sięgnąć po pomoc specjalistów Kliniki SkinClinic: http://skinclinic.pl/, którzy dobiorą zabieg odpowiedni do dolegliwości i oczekiwanych rezultatów.

Artykuł sponsorowany

PODZIEL SIĘ: