Naturalne sposoby na chore gardło

Naturalne sposoby na chore gardło
Elsa Olofsson z Unsplash

Jesień to czas zachorowań zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Warto więc poznać sprawdzone i skuteczne sposoby na gardło, które można zastosować bez konieczności wychodzenia z domu, z wykorzystaniem podstawowych składników, które zapewne znajdują się w każdej spiżarni. Pierwszym z nich jest sok z gotowanego imbiru, który potrafi zdziałać cuda. Rozbity i posiekany korzeń imbiru należy gotować przez około piętnaście minut w wodzie. Kiedy trochę przestygnie trzeba go przecedzić, a następnie dodać do niego trochę miodu oraz soku z cytryny.

Tak przyrządzony sok należy pić kilka razy dziennie, a już po pierwszym dniu będą widoczne efekty. Kolejnym sprawdzonym sposobem na gardło jest sok z cebuli, który z pewnością każdy z nas kojarzy jeszcze z dzieciństwa.

Na ból gardła bardzo dobrze sprawdza się również mleko z miodem.  Warto jednak pamiętać, że najskuteczniejsze są sprawdzone leki znanych i cenionych marek, które wykonywane są z naturalnych składników. Do takich leków należą tabletki na gardło Fiorda (http://fiorda.pl/), które mogą stosować także dzieci od czwartego roku życia. Tabletki dostępne są w kilku różnorodnych wariantach smakowych. Porost islandzki, dzika róża, laktoferyna, a także wiele innych składników pochodzenia naturalnego pozwolą szybko znów cieszyć się zdrowym gardłem. Zachęcamy do poznania przygotowanej przez Fiorda oferty, która obejmuje tabletki o smaku cytrynowym, czarnej porzeczki oraz miętowym, a także tabletki malinowe przeznaczone dla najmłodszych. Lek dostępny jest w atrakcyjnej cenie.

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: