Zapobiega powstawaniu nowotworów i nie tylko

Zapobiega powstawaniu nowotworów i nie tylko

Epidemiolodzy i lekarze specjalizujący się w leczeniu nowotworów oceniają, że aż 80–90% zachorowań na nowotwory złośliwe w populacjach zachodnich można przypisać czynnikom środowiskowym, rozumianym w szerokim sensie jako nawyki żywieniowe i zachowania społeczno-kulturowe. Te niezwykle optymistyczne badania pokazują, jak wiele możemy sami zrobić, by na dłużej cieszyć się doskonałym zdrowiem.

Naukowcy są zdania, że profilaktyka pierwotna nowotworów złośliwych (czyli zapobieganie im poprzez tzw. zdrowy styl życia), to najskuteczniejszy sposób ich zahamowania.

Zdrowe odżywanie, a więc unikanie nadmiaru zwierzęcych tłuszczów, jedzenie świeżych warzyw i owoców, zmniejszenie ilości spożywanego alkoholu, niepalenie papierosów, rezygnacja ze spożywania przetworzonej żywności, zapobieganie otyłości i codzienna porcja ruchu – to najważniejsze elementy profilaktyki nowotworowej.

Co jeszcze możesz zrobić, by uchronić się przed nowotworami?

Na początek warto oczyścić organizm ze wszystkich zanieczyszczeń, toksyn a nawet metali ciężkich, które zgromadził Twój organizm. Najlepiej w tej roli sprawdzi się marokańska glinka Ghassoul. Jej właściwości oczyszczające od dawna wykorzystywane są w medycynie estetycznej i kosmetyce, natomiast mało kto wie, że można stosować ją również wewnętrznie, właśnie do oczyszczania organizmu.

Jak glinka Ghassoul działa na organizm?

Glinka wzmacnia naturalne siły organizmu, oczyszcza krew, gruczoły, węzły nerwowe. Wywiera równoważący, tonizujący i antynowotworowy efekt na żywą komórkę. Z natury posiada jednakowe pole wibracyjne ze zdrowymi komórkami człowieka. Mechanizm jej działania zawiera się w aktywnym oddziaływaniu na chorobotwórcze komórki ciała i przestawianiu ich na długą, zdrową falę.

Glinka jest antytoksyczna i bakteriobójcza. Wchłania w przewodzie pokarmowym toksyny i szkodliwe mikroorganizmy, tworząc na śluzówce przewodu pokarmowego powłokę ochronną. Glinka ma właściwości antyseptyczne i antybakteryjne, a jej działanie polega głównie na aktywizowaniu naturalnych reakcji immunologicznych organizmu.

Prawdopodobnie glinka, dzięki swym właściwościom magnetycznym, ma zdolność uaktywniania zasobów energetycznych organizmu. Glinkę można też stosować przy nadmiernym poceniu się, po ukąszeniach owadów, oparzeniach, krwiakach czy siniakach. Wiąże mikotoksyny, sorbuje i oczyszcza z chorobliwej mikroflory niewłaściwych dla człowieka mikroorganizmów, poprawia trawienie, działa destrukcyjnie na wirusy, normalizuje perystaltykę, pochłania substancje rakotwórcze i inne pierwiastki szkodliwe.

Gdzie znajdziesz glinkę Ghassoul?

O ile łatwo znajdziesz glinkę Ghassoul w produktach kosmetycznych, o tyle znalezienie jej do stosowania wewnątrzustrojowego nie jest już takie proste. Największą dawkę glinki Ghassoul, która zdobyła zgodę GIS (Głównego Inspektoratu Sanitarnego) i może być bezpiecznie stosowana wewnętrznie, znajdziesz w preparacie SlimXL Go. Producent wykorzystał glinkę Ghassoul w jednym z etapów kuracji odchudzającej SlimXL.

Podobne artykuły »

LeczenieNMT.pl »

Nietrzymanie moczu to wstydliwy problem, który powoduje, że całkiem sprawne starsze osoby powoli zac ...

Miesiączka nie jest niczym przyjemnym dla żadnej kobiety. To czas w ciągu miesiąca, który wiąże się ...

Jesień oraz zima to pory roku, w których najłatwiej jest o przeziębienie oraz choroby związane z gar ...

Pielęgnacja skóry twarzy jest niezwykle ważna dla każdej kobiety, bez względu na rodzaj cery, którym ...

Brak możliwości utrzymania moczu u mężczyzn to bardzo poważny problem, który może utrudniać normalne ...